Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2018-06-05; 12:53:19 | Białobrzeski
Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę
Szybka interwencja białobrzeskich policjantów nie pozwoliła odebrać sobie życia 20-latkowi. Mężczyzna chciał się powiesić, jednak policjanci zdążyli go odciąć. Chłopak został przekazany pod opiekę lekarską.

Szybka interwencja białobrzeskich policjantów nie pozwoliła odebrać sobie życia 20-letniemu mieszkańcowi powiatu białobrzeskiego.

W niedzielę policjanci z białobrzeskiej komendy zostali wezwani na interwencję domową. Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce usłyszeli od zgłaszającej kobiety, że jej syn zamknął się w piwnicy i chce się powiesić. Policjanci nie słysząc żadnych odgłosów ze środka pomieszczenia oraz nie mogąc nawiązać kontaktu z 20-latkiem zaczęli forsować zamki w drzwiach. Po chwili na miejsce dojechali strażacy, którzy pomogli w pokonaniu zabezpieczeń. Gdy mundurowi weszli do środka zastali mężczyznę z zaciśniętą na szyi pętlą. Natychmiast zdjęli sznur i oswobodzili mężczyznę udzielając mu pierwszej pomocy. Po chwili na miejsce przyjechała załoga pogotowia ratunkowego, której został przekazany 20-latek.

W tym przypadku szybka i zdecydowana interwencja policjantów oraz innych służb pozwoliła uratować życie młodemu mieszkańcowi Białobrzegów - podkreśla mł. asp. Edward Banach.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft