Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-06-06; 09:19:30 | Radomski
Fałszywy bombiarz w areszcie
Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie 65-latek, którego policjanci zatrzymali po tym, jak powiadomił o podłożonym ładunku wybuchowym. Dodatkowo podczas interwencji znieważył funkcjonariuszy. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Informację o podłożonym ładunku wybuchowym w jednym z mieszkań w Radomiu przekazała w weekend anonimowa osoba dzwoniąc na stanowisko Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Policjanci natychmiast interweniowali, jednocześnie namierzając osobę, która przekazała informację o podłożeniu materiałów wybuchowych.

Bardzo szybko funkcjonariusze ustalili i zatrzymali 65-letniego mieszkańca Pionek odpowiedzialnego za „głupi” żart. W chwili zatrzymania nietrzeźwy mężczyzna przebywał w domu konkubiny. Miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo podczas wykonywanych czynności mężczyzna znieważył interweniujących policjantów. Osadzono go w policyjnym areszcie, a następnie doprowadzono do prokuratury.

Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na czas 2 miesięcy. Za fałszywe zawiadomienie o nieistniejącym zagrożeniu, grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat - informuje Justyna Leszczyńska.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft