Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-06; 09:19:30 | Radomski
Fałszywy bombiarz w areszcie
Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie 65-latek, którego policjanci zatrzymali po tym, jak powiadomił o podłożonym ładunku wybuchowym. Dodatkowo podczas interwencji znieważył funkcjonariuszy. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Informację o podłożonym ładunku wybuchowym w jednym z mieszkań w Radomiu przekazała w weekend anonimowa osoba dzwoniąc na stanowisko Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Policjanci natychmiast interweniowali, jednocześnie namierzając osobę, która przekazała informację o podłożeniu materiałów wybuchowych.

Bardzo szybko funkcjonariusze ustalili i zatrzymali 65-letniego mieszkańca Pionek odpowiedzialnego za „głupi” żart. W chwili zatrzymania nietrzeźwy mężczyzna przebywał w domu konkubiny. Miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo podczas wykonywanych czynności mężczyzna znieważył interweniujących policjantów. Osadzono go w policyjnym areszcie, a następnie doprowadzono do prokuratury.

Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na czas 2 miesięcy. Za fałszywe zawiadomienie o nieistniejącym zagrożeniu, grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat - informuje Justyna Leszczyńska.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft