Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-06; 09:27:02 | Radom
Utrudnienia podczas piątkowego przemarszu
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przemarszem w ramach Proekologicznego Forum Dzieci i Młodzieży, w dniu 8 czerwca 2018 roku (piątek) w godzinach około 12:20-13:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i w komunikacji miejskiej w centrum Radomia.

W godzinach około 12:20-12:30 uczestnicy przejdą z Resursy Obywatelskiej ulicą Struga i południową jezdnią placu Jagiellońskiego do parku przy Domu Towarowym Senior. W godzinach około 12:40-13:00 odbędzie się kolejny etap: południową jezdnią placu Jagiellońskiego oraz ulicami Focha i Żeromskiego do parku Kościuszki (teren przed muszlą koncertową). Może to spowodować opóźnienia kursowania autobusów na linii 19 (z powodu chwilowego wstrzymania ruchu na ulicy Kilińskiego).

MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w okolicach przemarszu, a także o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem i - w miarę możliwości - o omijanie tej części miasta.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft