Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-06-06; 09:27:02 | Radom
Utrudnienia podczas piątkowego przemarszu
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przemarszem w ramach Proekologicznego Forum Dzieci i Młodzieży, w dniu 8 czerwca 2018 roku (piątek) w godzinach około 12:20-13:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i w komunikacji miejskiej w centrum Radomia.

W godzinach około 12:20-12:30 uczestnicy przejdą z Resursy Obywatelskiej ulicą Struga i południową jezdnią placu Jagiellońskiego do parku przy Domu Towarowym Senior. W godzinach około 12:40-13:00 odbędzie się kolejny etap: południową jezdnią placu Jagiellońskiego oraz ulicami Focha i Żeromskiego do parku Kościuszki (teren przed muszlą koncertową). Może to spowodować opóźnienia kursowania autobusów na linii 19 (z powodu chwilowego wstrzymania ruchu na ulicy Kilińskiego).

MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w okolicach przemarszu, a także o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem i - w miarę możliwości - o omijanie tej części miasta.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft