Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-13; 07:20:52 | Radom
Nagrody w konkursie Radom Obywatelski przyznane
Tegoroczna gala konkursu „Radom Obywatelski” za nami. Poznaliśmy laureatów w kategoriach „Dobre Praktyki”, „Dobroczyńca Roku”, „Darczyńca Roku” oraz „Miejsce Przyjazne w Radomiu”.

W tej pierwszej kategorii nagrodzone zostało Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Przyjaźni”. Zwycięzcami w kategorii „Dobroczyńca Roku” został Zbigniew Ciesielski z Fundacji Chrześcijańskiej „Droga Życia”, natomiast „Darczyńcami Roku” zostali Marek i Elżbieta Romanowscy.

Nagrody w kategorii „Miejsce Przyjazne w Radomiu” trafiło do Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” w Radomiu, filii nr 1 oraz filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej. W tej samej kategorii, tyle że miejscu przyjaznym osobom niepełnosprawnym wygrały Gospoda „Jaskółeczka”, Radomdis Polska oraz Miejska Biblioteka Publiczna.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft