Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-13; 07:48:51 | Radom
Nabór na warsztaty ABC pracy przed kamerą
KAMERALNE LATO zaprasza osoby planujące związać swoją karierę ze sztuką aktorską na warsztaty ABC PRACY PRZED KAMERĄ.

Aktor filmowy czy teatralny, dziennikarz telewizyjny – to zawody wymagające doskonałej dykcji, emisji głosu, panowania nad ciałem, oswojenia ze sprzętem filmowym, radzenia sobie z tremą. Pierwsze kroki w procesie zdobywania takiego doświadczenia można postawić właśnie w radomskiej ŁAŹNI podczas festiwalu.

– Młodzież często wyobraża sobie, że praca aktora to jedynie blichtr, piękne zdjęcia, czerwone dywany i ścianki festiwalowe* – mówi Karolina Adamczyk, dyrektor festiwalu. – A to przede wszystkim ciężka praca, która wymaga uporu, konsekwencji, kreatywności, umiejętności pracy w zespole. Podczas zajęć profesjonaliści z wieloletnim stażem postarają się przekazać choć cząstkę wiedzy o wymagającej rzeczywistości aktorskiego fachu.

Z młodzieżą spotkają się aktorzy: Anna Mucha, Katarzyna Dorosińska, Adam Majewski, Łukasz Węgrzynowski i Marek Braun oraz gość specjalny - amerykański aktor i wokalista Gerard Edery.

Warsztaty skierowane są do osób w wieku 15 - 20 lat, potrwają od 2 do 5 lipca. Miejsce spotkań to Radomski Klub Środowisk Twórczych ŁAŹNIA. By dokonać zgłoszenia, należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy do 22 czerwca. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone po 26 czerwca.

Regulamin i formularz:
https://kameralnelato.pl/warsztaty-abc-pracy-kamera-otwieramy-nabor.

Warsztaty koordynowane są przez American Corner Radom oraz RKŚTiG ŁAŹNIA, partnera edukacyjnego festiwalu, i finansowane przez Ambasadę USA w Warszawie.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft