Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-06-13; 08:03:16 | Radom
Uwaga na utrudnienia przy ul. Parkowej
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanymi pracami wodociągowymi (zadanie Wodociągów Miejskich), od dnia 12 czerwca 2018 roku (wtorek) do odwołania będą występowały utrudnienia w ruchu kołowym na całej długości ulicy Parkowej na Obozisku.

Z powodu prowadzonych wykopów poszczególne odcinki ulicy Parkowej będą sukcesywnie zamykane dla ruchu pojazdów. Roboty rozpoczną się od strony ulicy Śniadeckich i będą kontynuowane w kierunku ulicy Warszawskiej. W tym okresie zalecane będą objazdy - w obu kierunkach ulicami Warszawską i Rodziny Winczewskich. Po odcinkach, na których ekipy wodociągowe nie będą akurat prowadziły swoich prac, możliwy będzie warunkowy dojazd do pobliskich ulic i posesji.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Inwestorem prac na ulicy Parkowej jest spółka Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft