Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-13; 08:03:16 | Radom
Uwaga na utrudnienia przy ul. Parkowej
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanymi pracami wodociągowymi (zadanie Wodociągów Miejskich), od dnia 12 czerwca 2018 roku (wtorek) do odwołania będą występowały utrudnienia w ruchu kołowym na całej długości ulicy Parkowej na Obozisku.

Z powodu prowadzonych wykopów poszczególne odcinki ulicy Parkowej będą sukcesywnie zamykane dla ruchu pojazdów. Roboty rozpoczną się od strony ulicy Śniadeckich i będą kontynuowane w kierunku ulicy Warszawskiej. W tym okresie zalecane będą objazdy - w obu kierunkach ulicami Warszawską i Rodziny Winczewskich. Po odcinkach, na których ekipy wodociągowe nie będą akurat prowadziły swoich prac, możliwy będzie warunkowy dojazd do pobliskich ulic i posesji.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Inwestorem prac na ulicy Parkowej jest spółka Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft