Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-13; 17:28:19 | Radom
To będzie rozpoczęcie wakacji w kratkę
Już 22 czerwca pierwsza część letniej, kolorowej zabawy w Ośrodku MOSiR Borki. Nad zalewem odbędzie się impreza integracyjna pn. Rozpoczęcie wakacji w kratkę. To właśnie nią MOSIR zainauguruje Akcję Lato 2018.

Impreza odbywać się będzie w godzinach 16.30-21. Piknik rozpocznie koncert muzyki tradycyjnej zespołu „KARUZELA” i zabawy dla dzieci. Oficjalnie piknik otwarty zostanie o godz. 17. A następnie zaplanowane zostały konkursy: Ptasie Trele, czyli jakie ptaki mieszkają nad zalewem na Borkach oraz konkursy dla rodzin. Na scenie zaprezentują się także sportowcy z Dragon Fight Club. Na finał imprezy, ok. godz. 20.45 odbędzie się pokaz Teatru Ognia.

Wiele innych atrakcji czekać będzie na najmłodszych na terenie pikniku. Będzie można wziąć udział w warsztatach robienia ozdób z siana, warsztatach baniek mydlanych, warsztatach robienia wianków, warsztatach plastycznych. Nie może zabraknąć także malowania buziek, zabaw z chustą animacyjną, tańców korowodowych, dużych gier planszowych (mini szachy, kółko i krzyżyk, cymbergaj, bule, bierki), starych i nowych zabaw podwórkowych.

Na uczestników zabawy czekać będzie także ścianka wspinaczkowa, trampolina do skakania, zamki dmuchane, duże zjeżdżalnie dmuchane, suchy basen. Możliwość uczestniczenia w treningu strzelania z łuku. Będzie można oznakować rower, wsiąść do symulatora policyjnego, zagrać w buble football czy całą rodziną poszukać skarbów ukrytych na terenie imprezy.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft