Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-14; 13:46:04 | Kultura
Chcesz zagrać w filmie krótkometrażowym? Zgłoś się!
22 czerwca 2018 r. o godz. 17:00 w kawiarni SCM „Arka” - w Radomiu odbędzie się casting do filmu krótkometrażowego. Poszukiwani są aktorzy i statyści.

Realizatorzy filmu zapraszają do udziału osoby, które mają talent, nie boją się nowych wyzwań i dobrze czują się przed kamerą.

O filmie:
Jest to historia o młodej kobiecie, która w małym miasteczku prowadzi spokojne życie. Pewnego dnia dopada ją przeszłość. Nieoczekiwany przyjazd wielkiego animatora sztuki niszczy wszystko w jej poukładanym świecie. Kobieta staje przed jednym z najtrudniejszych dylematów.

Aktorzy i statyści:
Podczas castingu filmowcy będą chcieli znaleźć odtwórczynie głównej roli. Tutaj swoich sił mogą próbować kobiety w przedziałach wiekowych 18-30 lat. O szczupłej budowie sylwetki i charakterystycznej twarzy. Poszukiwany jest także mężczyzna o przeciętnym wzroście w przedziale wiekowych 20-40 lat. Dodatkowym atutem będą zdolności manualne. Do realizacji sceny zbiorowej zapraszamy statystów w przedziale wiekowym do 70 lat.

Wszystkie zainteresowane osoby udziałem w castingu, proszone są o wypełnienie ankiety i o dostarczenie jej realizatorom filmu w dniu castingu. Ankieta dostępna jest pod adresem: www.castingfilmradom2018.blogspot.com

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft