Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-06-14; 13:46:04 | Kultura
Chcesz zagrać w filmie krótkometrażowym? Zgłoś się!
22 czerwca 2018 r. o godz. 17:00 w kawiarni SCM „Arka” - w Radomiu odbędzie się casting do filmu krótkometrażowego. Poszukiwani są aktorzy i statyści.

Realizatorzy filmu zapraszają do udziału osoby, które mają talent, nie boją się nowych wyzwań i dobrze czują się przed kamerą.

O filmie:
Jest to historia o młodej kobiecie, która w małym miasteczku prowadzi spokojne życie. Pewnego dnia dopada ją przeszłość. Nieoczekiwany przyjazd wielkiego animatora sztuki niszczy wszystko w jej poukładanym świecie. Kobieta staje przed jednym z najtrudniejszych dylematów.

Aktorzy i statyści:
Podczas castingu filmowcy będą chcieli znaleźć odtwórczynie głównej roli. Tutaj swoich sił mogą próbować kobiety w przedziałach wiekowych 18-30 lat. O szczupłej budowie sylwetki i charakterystycznej twarzy. Poszukiwany jest także mężczyzna o przeciętnym wzroście w przedziale wiekowych 20-40 lat. Dodatkowym atutem będą zdolności manualne. Do realizacji sceny zbiorowej zapraszamy statystów w przedziale wiekowym do 70 lat.

Wszystkie zainteresowane osoby udziałem w castingu, proszone są o wypełnienie ankiety i o dostarczenie jej realizatorom filmu w dniu castingu. Ankieta dostępna jest pod adresem: www.castingfilmradom2018.blogspot.com

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft