Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 



Aktualności
2018-06-18; 16:16:14 | Polityka
Politycy PiS: - Za kadencji Radosława Witkowskiego Radom stanął w miejscu
Podczas poniedziałkowej konferencji w Rynku wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz i wicewojewoda mazowiecki Artur Standowicz nie pozostawili suchej nitki na sprawującym urząd prezydenta Radosławie Witkowskim.

Na zaprezentowanej przez polityków tablicy widniały dane z Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na 2016-2019. - Prezydent nie stara się o pieniądze zewnętrzne na modernizację dróg - zarzucili. Najpierw wniosek nie znalazł się na liście dofinansowania, następnie przepadł na ocenie formalne. - A w tym roku wniosek w ogóle nie został złożony - grzmiał wicewojewoda.

- Nie widać postępu przy renowacji kamienicy Deskurów. Budoynek powinien być ukończony pod koniec sierpnia, a dopiero co wyszedł z ziemi. Skąd takie opóźnienia - pytał Wojciech Skurkiewicz. - Rządzący naszym miastem, osoby odpowiedzialne za inwestycje infrastrukturalne i pozostałe inwestycje w naszym mieście sobie nie radzą, nie są w stanie dopilnować realizacji inwestycji, właściwie przygotować dokumentacji. Tak samo jest przy remoncie ratusza czy budowie hali sportowej oraz stadionu - wyliczał wiceminister MON.


fot. radioplus.com.pl
Poleć artykuł swoim znajomym



Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 










Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.








Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft