Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-18; 16:16:14 | Polityka
Politycy PiS: - Za kadencji Radosława Witkowskiego Radom stanął w miejscu
Podczas poniedziałkowej konferencji w Rynku wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz i wicewojewoda mazowiecki Artur Standowicz nie pozostawili suchej nitki na sprawującym urząd prezydenta Radosławie Witkowskim.

Na zaprezentowanej przez polityków tablicy widniały dane z Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na 2016-2019. - Prezydent nie stara się o pieniądze zewnętrzne na modernizację dróg - zarzucili. Najpierw wniosek nie znalazł się na liście dofinansowania, następnie przepadł na ocenie formalne. - A w tym roku wniosek w ogóle nie został złożony - grzmiał wicewojewoda.

- Nie widać postępu przy renowacji kamienicy Deskurów. Budoynek powinien być ukończony pod koniec sierpnia, a dopiero co wyszedł z ziemi. Skąd takie opóźnienia - pytał Wojciech Skurkiewicz. - Rządzący naszym miastem, osoby odpowiedzialne za inwestycje infrastrukturalne i pozostałe inwestycje w naszym mieście sobie nie radzą, nie są w stanie dopilnować realizacji inwestycji, właściwie przygotować dokumentacji. Tak samo jest przy remoncie ratusza czy budowie hali sportowej oraz stadionu - wyliczał wiceminister MON.


fot. radioplus.com.pl
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft