Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-19; 14:52:01 | Kultura
Miasto – masa – maszyna odchodzi do lamusa!
Od 25 do 30 czerwca MOK „Amfiteatr” zaczaruje Radom, odmieni znane przestrzenie, ociepli ich wizerunek, zazieleni. – Zaprosimy do dyskusji o tym, jak chcielibyśmy, by wyglądał Radom. Zastanowimy się, jak go widzimy teraz, czego w nim brakuje. Postaramy się podpowiedzieć, jak miasto może stać się bardziej otwarte, ekologiczne, pełne sztuki – zapowiada Waldemar Dolecki, dyrektor Amfiteatru

W zazielenionej przestrzeni w centrum miasta – przy Placu Konstytucji 3 Maja stanie namiot-warsztatownia, w którym codziennie będziemy zaskakiwać: tworzyć, przetwarzać, przebierać się, majsterkować, malować, oglądać i przede wszystkim dużo śmiać. Amfiteatr zaprosi też do zielonej, trawiastej strefy relaksu z leżakami, belami słomy, ekologicznymi siedziskami, parkletami, strefą muzyki relaksacyjnej i absolutnej ciszy - zachęca Katarzyna Wiśniewska.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Będą się one odbywać przy radomskich fontannach i wokół nich. Tylko NA nocny koncert 29 czerwca organizatorzy porwą do Starego Ogrodu.

Szczegółowy program imprez zaprezentujemy pod koniec tygodnia

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft