Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-23; 01:30:47 | Radom
Kolorowe rozpoczęcie wakacji w kratkę
Pierwsza część letniej, kolorowej zabawy w Ośrodku MOSiR Borki za nami. Tłumy radomian, całymi rodzinami nad zalewem spotkało się na imprezie integracyjnej pn. Rozpoczęcie wakacji w kratkę. Tym samym MOSiR zainaugurował Akcję Lato 2018.

Piknik rozpoczął się koncertem muzyki tradycyjnej zespołu „KARUZELA”, a następnie scenę opanowali najmłodsi, którzy uczestniczyli w licznych zabawach i konkursach. Nie zabrakło takich zabaw jak Ptasie Trele, czyli jakie ptaki mieszkają nad zalewem na Borkach oraz konkurs dla rodzin. Na scenie zaprezentowali się także sportowcy z Dragon Fight Club.

Na najmłodszych, na terenie pikniku czekało wiele innych atrakcji. Można było wziąć udział w warsztatach robienia ozdób z siana, warsztatach baniek mydlanych, warsztatach robienia wianków, warsztatach plastycznych. Nie mogło zabraknąć także malowania buziek, zabaw z chustą animacyjną, tańców korowodowych, dużych gier planszowych (mini szachy, kółko i krzyżyk, cymbergaj, bule, bierki), starych i nowych zabaw podwórkowych. Na naszych miłych gości czekały także ścianka wspinaczkowa, trampolina do skakania, zamki dmuchane, duże zjeżdżalnie dmuchane, suchy basen czy możliwość uczestniczenia w treningu strzelania z łuku prowadzonego przez szkoleniowców ŁKS-u Radom. Można było oznakować rower, wsiąść do symulatora policyjnego, zagrać w buble football czy całą rodziną poszukać skarbów ukrytych na terenie imprezy.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft