Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-06-25; 14:55:08 | Radom
Zamknięcie dla ruchu odcinka ulicy Osiedlowej
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pracami przy rozbiórce i budowie nowej kładki dla pieszych nad ulicą Osiedlową, od dnia 28 czerwca 2018 roku (czwartek) będzie zamknięty dla ruchu kołowego fragment tej ulicy. Utrudnienia będą również dotyczyły pieszych.

Roboty będą dotyczyć środkowej kładki nad ulicą Osiedlową (pomiędzy blokami nr 6 i 14 a budynkiem przychodni). Odcinek jezdni w tym rejonie będzie w czasie inwestycji zamknięty dla ruchu kołowego, oprócz pojazdów budowy.

Oznakowane objazdy w obu kierunkach zostaną poprowadzone ulicą Jana Pawła II oraz aleją Grzecznarowskiego. Piesi będą mogli natomiast korzystać wtedy z dwóch sąsiednich kładek (zlokalizowanych w rejonie bloków nr 2 i 3 lub między 15 a 16 i 22).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania dróg i chodników w tej części Ustronia.

Źródło: MZDiK
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft