Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-30; 18:15:57 | Polityka
Politycy PO dopingują do działania
Podczas konferencji prasowej posłów Platformy Obywatelskiej, Leszek Ruszczyk, Anna Maria Białkowska i Ewa Kopacz. - Nie obiecujcie, tylko bierzcie się do roboty - mówili kierując apel do polityków Prawa i Sprawiedliwości

Posłowie PO przypominali obietnice składane dotyczące budowy w Radomiu siedziby Polskiej Grupy Zbrojeniowej. - Siedziba Polskiej Grupy Zbrojeniowej była posadowiona w Radomiu decyzją pani premier Ewy Kopacz. W 2016 roku były obietnice Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza, że w Radomiu przed wyborami samorządowymi powstanie warta 20 milionów siedziba PGZ. Do tej pory chyba nie ma nawet kupionej działki, nic się nie wydarzyło - przypomina poseł Ruszczyk. - Dziś "Pegaz" wynajmuje biura tak, jak wynajmował, ale większość jego pracowników jest w biurze w Warszawie. Likwidacja biura w Radomiu teoretycznie mogłaby nastąpić z dnia na dzień - mówił.

Ewa Kopacz zapowiedziała, że wakacje nie będą dla Platformy Obywatelskiej czasem odpoczynku. - Będziemy rozmawiać z ludźmi w Radomiu, wyjdziemy na ulice, będziemy na spotkaniach. Spotkamy się również z tymi mieszkańcami, którzy niekoniecznie lubią PO. Zrobimy wszystko, by radomianie dobrze zdecydowali o wyborze prezydenta miasta - przekonywała.

Poseł Anna Białkowska mówiła natomiast o polityce senioralnej. Od jesieni posłanki PO odwiedziły 68 miast w Polsce przedstawiając program. Były również w Radomiu.

- Chciałbym zaapelować do ministrów pisowskich z Radomia, żeby przypomnieli sobie, że do polityki nie idzie się po to, żeby obiecywać, ale żeby realizować ludzkie problemy i społeczne sprawy. - zakończył konferencję poseł Leszek Ruszczyk.

źródło: radioplus.com.pl
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft