Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-07-05; 11:19:43 | Radom
Nowe logo Pielgrzymki Radomskiej
Piesza Pielgrzymka Diecezji Radomskiej na Jasną Górę wzbogaciła się o nowe logo, które zostało wyłonione w elektronicznym plebiscycie zorganizowanym wspólnie ze stowarzyszeniem Zmieniamy Radom. Z sześciu prac, które zostały nadesłane i poddane pod głosowanie zwyciężył projekt Marka Ziółkowskiego z Radomia.

- Bardzo się cieszę, że moja propozycja w plebiscycie na logo pielgrzymki przypadła do gustu większości głosujących osób. Chciałem, aby to logo w jakiś sposób zespalało wizualnie całą Diecezję Radomską, a takim symbolem niewątpliwie jest katedra - tłumaczy laureat.

W głosowaniu wzięło udział blisko 1000 osób, a wyłoniona praca zdobyła ponad 30% wszystkich głosów.
Jak mówią przedstawiciele stowarzyszenia: - Jubileuszowa, bo już 40. piesza pielgrzymka na Jasną Górę, która wyruszy tradycyjnie 6. sierpnia, to dobra okazja do odświeżenia logotypu i identyfikacji wizualnej całej pielgrzymki.

Nowe logo zostanie umieszczone na wszystkich materiałach promocyjnych przygotowywanych na tegoroczną pielgrzymkę, posłuży także do zbudowania nowej strony internetowej oraz promocji na portalu Facebook i Youtube.
Więcej informacji na temat pielgrzymki na stronie www.pielgrzymkaradomska.pl

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Zdjęcie z Leandro Rossi, najskuteczniejszym piłkarzem II ligi, było najbardziej pożądanym po ostatnim jesiennym meczu Radomiaka

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft