Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-07-09; 15:09:00 | Radom
Wojciech Skurkiewicz: - Sytuacja odcinka chirurgicznego jest dramatyczna!
Dyżury odcinka chirurgicznego na SOR co drugi dzień, przyjmowanie pacjentów tylko w przypadku dramatycznego zagrożenia życia, brak lekarzy, to tylko niektóre przykłady dramatycznej sytuacji w radomskim szpitalu, a ściślej na odcinku chirurgicznym – podkreśla minister Wojciech Skurkiewicz.


Jak mówi Wojciech Skurkiewicz/ sygnały o złej sytuacji w szpitalu dochodziły do niego już wcześniej, ale teraz nastąpiła ich eskalacja. – Osoby, które zgłosiły się na Tochtermana w sobotę, były odsyłane na Józefów – informuje kandydat PiS na prezydenta Radomia. Po jego spotkaniu z dyrektorem miejskiego szpitala Markiem Pacyną, Wojciech Skurkiewicz apeluje do prezydenta Radomia o natychmiastową interwencję w tej sprawie.

- Drugą sprawą wymagającą natychmiastowych działań jest poziom wyżywienia w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. – Przeznaczanie 6 zł na dzienną dawkę żywieniową dla pacjenta, to jest skandal! – nie ma wątpliwości Wojciech Skurkiewicz. – Stawka żywieniowa musi być wyższa, należy też podjąć szybkie decyzje dotyczące innego sposobu dostarczania posiłków – dodaje.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft