Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-07-09; 15:09:00 | Radom
Wojciech Skurkiewicz: - Sytuacja odcinka chirurgicznego jest dramatyczna!
Dyżury odcinka chirurgicznego na SOR co drugi dzień, przyjmowanie pacjentów tylko w przypadku dramatycznego zagrożenia życia, brak lekarzy, to tylko niektóre przykłady dramatycznej sytuacji w radomskim szpitalu, a ściślej na odcinku chirurgicznym – podkreśla minister Wojciech Skurkiewicz.


Jak mówi Wojciech Skurkiewicz/ sygnały o złej sytuacji w szpitalu dochodziły do niego już wcześniej, ale teraz nastąpiła ich eskalacja. – Osoby, które zgłosiły się na Tochtermana w sobotę, były odsyłane na Józefów – informuje kandydat PiS na prezydenta Radomia. Po jego spotkaniu z dyrektorem miejskiego szpitala Markiem Pacyną, Wojciech Skurkiewicz apeluje do prezydenta Radomia o natychmiastową interwencję w tej sprawie.

- Drugą sprawą wymagającą natychmiastowych działań jest poziom wyżywienia w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. – Przeznaczanie 6 zł na dzienną dawkę żywieniową dla pacjenta, to jest skandal! – nie ma wątpliwości Wojciech Skurkiewicz. – Stawka żywieniowa musi być wyższa, należy też podjąć szybkie decyzje dotyczące innego sposobu dostarczania posiłków – dodaje.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft