Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-07-12; 10:16:40 | Radom
Rafał Czajkowski: - Będę startował pod swoim nazwiskiem
Były sekretarz miasta, a dziś kandydat na prezydenta Radomia Rafał Czajkowski, wystartuje w wyborach pod szyldem własnego komitetu wyborczego. – Wsłuchałem się w głosy wielu osób i postanowiłem startować pod własnym nazwiskiem – tłumaczy.

Rafał Czajkowski miał startować w wyborach na prezydenta Radomia jako kandydat Ruchu Samorządowego Bezpartyjni, którego pełnomocnikiem w mieście jest Krzysztof Górak.
- Wiele osób, w tym dziennikarze, doradzali mi, że za dużo będzie komitetów z nazwą „bezpartyjni”. Rzeczywiście, uznałem, że mieszkańcy mogliby pogubić się w natłoku tych informacji i nie za bardzo odróżnialiby jednych od drugich. Stąd decyzja o budowie Komitetu Wyborczego Wyborców Rafala Czajkowskiego. Jednocześnie zapraszam wszystkie organizacje, stowarzyszenia i grupy do rozmów i współpracy – informuje były sekretarz miasta.

Jak tłumaczy, podstawą jego komitetu będzie merytoryczny program wyborczy. - Kto śledzi mój profil na Facebooku zapewne zauważył, że podjąłem się próby analizy, która jest podstawą do tworzenia programu. Podchodzę do tego w sposób analityczny, chcę sprawdzić, co udało się na przestrzeni wielu lat zrobić, zobaczyć jak wyglądały pewne procesy, aby później wyjść do tez programowych - podkreśla Rafał Czajkowski.

Zapytany, czy KWW Rafała Czajkowskiego wystawi również listy z kandydatami do Rady Miejskiej w Radomiu, odpowiada: - Oczywiście! Toczą się zaawansowane rozmowy w tej sprawie z osobami, które na tych listach się znajdą. Myślę, że w wielu przypadkach może być sporo zaskoczeń.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Obrady sesji Rady Miejskiej w Radomiu kadencji 2014-18 na długo pozostaną w pamięci radomian

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft