Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-07-12; 10:16:40 | Radom
Rafał Czajkowski: - Będę startował pod swoim nazwiskiem
Były sekretarz miasta, a dziś kandydat na prezydenta Radomia Rafał Czajkowski, wystartuje w wyborach pod szyldem własnego komitetu wyborczego. – Wsłuchałem się w głosy wielu osób i postanowiłem startować pod własnym nazwiskiem – tłumaczy.

Rafał Czajkowski miał startować w wyborach na prezydenta Radomia jako kandydat Ruchu Samorządowego Bezpartyjni, którego pełnomocnikiem w mieście jest Krzysztof Górak.
- Wiele osób, w tym dziennikarze, doradzali mi, że za dużo będzie komitetów z nazwą „bezpartyjni”. Rzeczywiście, uznałem, że mieszkańcy mogliby pogubić się w natłoku tych informacji i nie za bardzo odróżnialiby jednych od drugich. Stąd decyzja o budowie Komitetu Wyborczego Wyborców Rafala Czajkowskiego. Jednocześnie zapraszam wszystkie organizacje, stowarzyszenia i grupy do rozmów i współpracy – informuje były sekretarz miasta.

Jak tłumaczy, podstawą jego komitetu będzie merytoryczny program wyborczy. - Kto śledzi mój profil na Facebooku zapewne zauważył, że podjąłem się próby analizy, która jest podstawą do tworzenia programu. Podchodzę do tego w sposób analityczny, chcę sprawdzić, co udało się na przestrzeni wielu lat zrobić, zobaczyć jak wyglądały pewne procesy, aby później wyjść do tez programowych - podkreśla Rafał Czajkowski.

Zapytany, czy KWW Rafała Czajkowskiego wystawi również listy z kandydatami do Rady Miejskiej w Radomiu, odpowiada: - Oczywiście! Toczą się zaawansowane rozmowy w tej sprawie z osobami, które na tych listach się znajdą. Myślę, że w wielu przypadkach może być sporo zaskoczeń.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft