Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-08-07; 14:14:09 | Radom
Uwaga na zmiany na linii autobusowej nr 14
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z realizacją filmu "Klecha" przy kościele w Sadkowie, w dniu 8 sierpnia 2018 roku (środa) w godzinach około 7:00-15:00 trasa wariantowych kursów linii 14 (wykonywanych do pętli Sadków) zostanie skrócona do Natolina.

Ze względu na wymogi ekipy filmowej fragment drogi w rejonie kościoła pod wezwaniem Świętych Cyryla, Metodego i Jana Pawła II w miejscowości Sadków (w gminie Jedlnia-Letnisko) musi zostać całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego.

Autobusy linii 14 wykonujące wariantowe kursy ulicami Chorzowską i Poranną w Radomiu, a następnie przez Natolin do Sadkowa, będą w godzinach około 7:00-15:00 jeździły na trasie skróconej do tymczasowej pętli Natolin / Szkoła. Trasa będzie przebiegała drogą w stronę Rajca Szlacheckiego - do placu szkolnego pomiędzy salą gimnastyczną a boiskiem. Odjazdy linii 14 z tymczasowej pętli końcowej Natolin / Szkoła będą wykonywane o godzinach 8:57, 10:57, 13:36 i 15:01.

Uruchomione zostaną tymczasowe przystanki: Natolin / Szkoła (NŻ) - przed skrzyżowaniem z drogą do Sadkowa, w stronę tymczasowej pętli końcowej; Natolin / Szkoła - pętla końcowa na placu szkolnym pomiędzy salą gimnastyczną a boiskiem. Nieczynne będą natomiast następujące przystanki: Natolin / Szkoła (NŻ) - tylko w stronę Sadkowa, Sadków / Kościół (NŻ) - w obu kierunkach, Sadków II (NŻ) - w obu kierunkach, Sadków I (NŻ) - w obu kierunkach oraz Sadków - pętla końcowa.

Źródło: MZDiK
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft