Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2018-08-08; 09:45:48 | Radom
Tytuł EkoJanosik 2018 dla Radpecu
Narodowa Rada Ekologiczna przyznała Radomskiemu Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej „RADPEC” Spółka Akcyjna tytuł „EKOJANOSIKA 2018” w Krajowej Nagrodzie Ekologicznej, w kategorii Przedsiębiorstwo.

- Tytuł EKOJANOSIK 2018 cieszy, ponieważ wdrażane przez „RADPEC” S.A. rozwiązania, które mają na celu ograniczanie emisji, zostały docenione i zauważone przez niezależnych ekspertów i autorytety ochrony środowiska – powiedział dr inż. Krzysztof Zborowski Prezes Zarządu „RADPEC” S.A.

Celem nagrody „EKOJANOSIK” jest wyróżnienie przez Krajową Radę Ekologiczną samorządów terytorialnych, jednostek LP, podmiotów gospodarczych, placówek oświatowych oraz osób fizycznych za zrealizowanie działań mających istotny i znaczący wpływ na poprawę i stan środowiska naturalnego oraz świadomość ekologiczną Polaków.Wyjątkowość tej nagrody potwierdza fakt, że kandydatury mogły zgłaszać wyłącznie instytucje odpowiedzialne za ochronę środowiska i krajowe korporacje samorządowe lub gospodarcze.

Uroczystość, podczas której wręczone zostały dyplomy gratulacyjne za działalność na rzecz obniżenia poziomu niskiej emisji i poprawy świadomości oraz wrażliwości ekologicznej społeczeństwa przedsiębiorstwom, instytucjom i innym podmiotom, które otrzymały to zaszczytne wyróżnienie odbyła się w gmachu Sejmu RP.

Na zdjęciu: Dyplom za działalność na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego z rąk Posłów Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska oraz Głównego Inspektora Ochrony Środowiska odebrał Prezes Zarządu „RADPEC” S.A. dr inż. Krzysztof Zborowski.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft