Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-08-09; 23:15:51 | Radom
Hucznie uczcimy Święto Wojska Polskiego
Niespodzianki, jakich w Radomiu jeszcze nie było to jedna z atrakcji przygotowanych dla radomian na Festyn Rodzinny, który 15 sierpnia odbędzie się pod hasłem "100 Lat Niepodległej" - zaprasza do udziału w imprezie wiceminister MON, Wojciech Skurkiewicz

Do wspólnego świętowania podczas rodzinnego festynu "100 Lat Niepodległej", który odbędzie się w środę 15 sierpnia na Placu Corazziego w Radomiu zachęcali dzisiaj Wojciech Skurkiewicz oraz płk Jan Skowroń, dowódca radomskiej Bazy Lotnictwa Szkolnego.

Wśród atrakcji zapowiedziano m.in. pokaz musztry paradnej i koncert Orkiestry Wojskowej z Radomia, poczęstunek wojskową grochówką, pokazy sprzętu wojskowego, policyjnego i strażackiego, zawody strzeleckie, zabawy dla dzieci, prowadzone przez animatorki, alowanie twarzy, dmuchańce, balony, konkursy z licznymi nagrodami, rowerowy tor przeszkód, pokaz tresury psa służbowego Straży Granicznej oraz występy artystyczne. - Spędźmy ten dzień wspólnie w miłej, rodzinnej atmosferze. Chcemy, żeby ten dzień wyglądał szczególnie. Wierzę, że wydarzenie z tak hucznymi obchodami, wpisze się do kalendarza imprez Radomia i całego regionu na stałe - powiedział wiceminister MON.

Festyn odbędzie się w środę, 15 sierpnia na Placu Corazziego w godz. 13.30-18.

inf. własna/fot. radioplus.com.pl
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft