Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-08-23; 11:04:31 | Polityka
Radni Bezpartyjni ruszą do wyborów z list PiS-u
Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz, Marcin Kaca oraz Dariusz Chłopicki poinformowali na dzisiejszej konferencji prasowej, że w wyborach samorządowych wystartują z list Prawa i Sprawiedliwości. Zadeklarowali także poparcie dla Wojciecha Skurkiewicza, jako kandydata na prezydenta miasta

Przedstawiciele klubu radnych bezpartyjnych, którzy cztery lata temu do wyborów szli z list Platformy Obywatelskiej, zadeklarowali start z list Prawa i Sprawiedliwości. Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz odniosła się do programu wyborczego obecnego prezydenta miasta. - Pamiętam kampanię i obietnice pana Radosława Witkowskiego. Budził wiele nadziei, a hasło zgoda zmieni Radom okazała się pustym sloganem. Radom potrzebuje zmian, potrzebuje prezydenta, który zadba o środki zewnętrzne dla miasta i będzie miał otwarte inne drzwi. Wiceminister Wojciech Skurkiewicz pokazał, jak je można pozyskać i udowodnił, że zgodnie z hasłem, iż Radom jest dla niego najważniejszy, możliwa jest współpraca ponad podziałami - mówiła.

Radny Marcin Kaca przekonywał, że największym problemem miasta jest wyludnianie. - Obecny prezydent nie ma żadnych pomysłów, jak zatrzymać tu młodych ludzi. A ozdoby świąteczne i szpilkostrada to powód do dumy nie dla prezydenta 200-tysięcznego miasta, ale wójta gminy. Zapowiadane inwestycje nie zostaną zakończone w terminie, a ich symbolem będzie kładka nad ulicą Szarych Szeregów - mówił radny. - Radomianie wybierali mnie z nadzieją, że będę pośrednikiem między nimi a prezydentem, a odbijałem się od ściany, ignorowano moje pomysły, a przez to pomysły mieszkańców. Postawmy na rozwój Radomia, wyrwijmy go z letargu - podsumował. Radny Dariusz Chłopicki dodał, że tak jak cztery lata temu, tak i teraz będzie startował w wyborach z hasłem "Polityka dla mieszkańców".

Obecny na konferencji Wojciech Skurkiewicz podziękował za słowa wsparcia i zaufanie wspomnianych radnych. - Zapewniam, że go nie zawiodę. Prezydentura w tak wielkim i pięknym mieście jest wyzwaniem, a Radom zasługuje na więcej i ponad wszelkimi utarczkami, z którymi mamy do czynienia, w każdym aspekcie potrafimy więcej zdziałać dla Radomia - podsumował spotkanie.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft