Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-09-06; 09:06:40 | Radomski
Powiatowo-gminne dożynki w Wolanowie. Wystąpią After Party i Don Wasyl
Starosta Radomski Mirosław Ślifirczyk oraz Wójt Gminy Wolanów Adam Gibała zapraszają na Powiatowo-Gminne Dożynki w Wolanowie, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 9 września.

Impreza rozpocznie się o godz. 10.30 polową mszą świętą. Następnie, około południa nastąpi uroczyste otwarcie dożynek, a goście zgromadzeni na boisku przy szkole podstawowej będą mogli obejrzeć obrzędy dożynkowe. Ogłoszone zostaną wyniki konkursu wieńcowego.

W czasie trwania imprezy prowadzone będą liczne animacje i pokazy dla dzieci. Odbędą się również liczne zawody i konkursy z nagrodami m.in. młócenie zboża cepami, robienie masła w masielnicy, a także cięcie drewna piłą.

O godz. 17 rozpocznie się koncert zespołu After Party. Godzinę później scenę opanuje kabaret Smile, a o godz. 19.30 grupa Electiv. Gwiazdą wieczoru będzie Don Wasyl i cygańskie gwiazdy. Ich występ przewidziany jest na godz. 20:30. Na zakończenie dożynek, ok godz. 21.50 zaplanowano pokaz sztucznych ogni.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Portal RadomNews.pl będzie sprawował patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft