Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-09-17; 09:23:09 | Kultura
Piosenka literacka z nutą folku w Amfiteatrze
Liryczny folk, rowerowe przygody i powrót dwóch lubianych cykli - od czwartku do niedzieli Amfiteatr zaprasza w swoje podwoje na festiwal kulturalnych rozmaitości! Na początek zaprezentuje się Zuzanna Moczek

Świetny głos, znakomite teksty, gitara, pianino, akordeon i muzyka łącząca folk z nowoczesnymi aranżacjami – tymi słowami można określić Zuzannę Moczek, która wystąpi „Pod 13” w Amfiteatrze, w dawnej garderobie gwiazd (ul. Parkowa 1).

- Zuzanna, wedle słownikowej definicji, jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką, ale woli myśleć o sobie jako o dziewczynie piszącej piosenki. Tutaj liczy się każde słowo – jej autorska twórczość to piosenka literacka najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień - zapowiada Paweł Błach, organizator koncertu.

Tradycyjne formy muzyczne ubrane we współczesne spojrzenie oraz ekspresję tworzą ciekawą i spójną opowieść. Śpiewa, akompaniując na pianinie, gitarze i akordeonie. Na koncie ma kilkadziesiąt nagród najważniejszych krajowych festiwali piosenki artystycznej i występy w całym kraju. Na co dzień stara się żyć bez pośpiechu, na wsi, w bliskim kontakcie z naturą. Jest w trakcie prac nad debiutanckim albumem.

Wstęp: 10 zł. Bilety na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona. Początek koncertu w czwartek,20 września o godz. 19.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft