Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-09-25; 08:21:51 | Radomski
Kosiniak-Kamysz: - Wybór PSL to postawienie na porozumienie i odbudowę wspólnoty
Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysław Kosiniak-Kamysz gościł w Radomiu, gdzie poparł kandydatów startujących ze stronnictwa w wyborach samorządowych

Szef PSL-u w Radomiu podkreślił, że najważniejszym zadaniem dla Polski na najbliższe lata to zjednoczenie jego obywateli, przywrócenie bezpieczeństwa Polsce, ale także budowanie dobrych relacji z sąsiadami. - Największym problemem, który dotknął nasz kraj, jest ogromny podział, który powstał i jest potęgowany przez PiS i PO. - Nie dopuścimy do tego, żeby to się przelało do małej ojczyzny. To jest nasz święty obowiązek jako ruchu ludowego, jako partii stojącej na gruncie tradycji, ale patrzącej też w przyszłość, w nowoczesność. Wybór PSL to postawienie na porozumienie i odbudowę wspólnoty - podkreślił.

Podczas wizyty szef Ludowców udzielił pełnego poparcia kandydatom do Rady Miejskiej w Radomiu, do rady powiatu, do Sejmiku Wojewódzkiego oraz Adamowi Duszykowi - kandydatowi na prezydenta miasta Radomia.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazfot. Ilona Jaroszek
powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft