Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-09-25; 08:21:51 | Radomski
Kosiniak-Kamysz: - Wybór PSL to postawienie na porozumienie i odbudowę wspólnoty
Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysław Kosiniak-Kamysz gościł w Radomiu, gdzie poparł kandydatów startujących ze stronnictwa w wyborach samorządowych

Szef PSL-u w Radomiu podkreślił, że najważniejszym zadaniem dla Polski na najbliższe lata to zjednoczenie jego obywateli, przywrócenie bezpieczeństwa Polsce, ale także budowanie dobrych relacji z sąsiadami. - Największym problemem, który dotknął nasz kraj, jest ogromny podział, który powstał i jest potęgowany przez PiS i PO. - Nie dopuścimy do tego, żeby to się przelało do małej ojczyzny. To jest nasz święty obowiązek jako ruchu ludowego, jako partii stojącej na gruncie tradycji, ale patrzącej też w przyszłość, w nowoczesność. Wybór PSL to postawienie na porozumienie i odbudowę wspólnoty - podkreślił.

Podczas wizyty szef Ludowców udzielił pełnego poparcia kandydatom do Rady Miejskiej w Radomiu, do rady powiatu, do Sejmiku Wojewódzkiego oraz Adamowi Duszykowi - kandydatowi na prezydenta miasta Radomia.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazfot. Ilona Jaroszek
powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft