Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-09-25; 14:10:15 | Kultura
Sąsiedzki dancing w stylu retro
Podobno mimozami jesień się zaczyna. W Amfiteatrze zacznie się sąsiedzkim dancingiem w stylu retro, podczas którego nie zabraknie również Czesława Niemena. W piątek, 28 września, placówka zaprasza na Scenę Obozisko na wieczór z evergreenami w nowych aranżacjach zespołu Funky Vibes

- Czekają nas niezapomniane dawne przeboje, które porwą do tańca. Będziecie mogli wirować w rytm rock’and’rolla, dać się ponieść tangu, zanurzyć się we wspomnieniach i wzruszyć się przy dźwiękach znanych, i lubianych piosenek - zachęca Anna Dudziak, organizatorka imprezy, animatorka sąsiedzkich działań kulturalnych.

O oprawę muzyczną wieczoru zadba dobrze znany radomskiej publiczności zespół Funky Vibes. W piątkowym repertuarze m.in. "Brzydcy" Grażyny Łobaszewskiej, "Serduszko puka w rytmie czacza" Marii Koterbskiej, "Pod papugami" Czesława Niemena czy "Johnny B. Goode" Chucka Berry'ego.

Wstęp wolny. Początek dancingu o godz. 19 na Scenie Obozisko przy ul.
Śniadeckich 2.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft