Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-10-03; 15:19:29 | Radom
Stop grypie! Ruszyła kolejna edycja szczepień dla seniorów
Ruszyła kolejna edycja szczepień ochronnych dla seniorów. Program polityki zdrowotnej pn. „Stop grypie! Program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla mieszkańców Radomia powyżej 65 roku życia” jest realizowany przez Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego.

- Koszt zakupu szczepionki w aptece to kilkadziesiąt złotych. Niestety nie każdego seniora stać na taki wydatek, dlatego każdego roku kupujemy szczepionki dla najstarszych mieszkańców Radomia. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych z bezpłatnych szczepień będzie mogło skorzystać trzy i pół tysiąca seniorów – mówi wiceprezydent Jerzy Zawodnik.

Bezpłatne szczepienia dla osób po 65 roku życia będą prowadzone w godzinach od 14.00 do 17.00, codziennie oprócz sobót i niedziel w Laboratorium Radomskiego Szpitala Specjalistycznego, które mieści się przy ulicy Tochtermana, obok stacji pogotowia. Osoby zgłaszające się do zaszczepienia powinny mieć przy sobie dowód osobisty.

Dodatkowe informacje można uzyskać:
- w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym im. dr Tytusa Chałubińskiego, tel. (048) 36-15-454,
- w Urzędzie Miejskim w Radomiu, w Referacie ds. Ochrony Zdrowia i Programów Unijnych Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej, ul. Żeromskiego 53 p.113, tel. (048) 36-20-552.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft