Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-10-09; 17:43:31 | Radom
Politycy PiS-u apelują do prezydenta ws. obniżenia cen ciepła
Przyjęcie apelu radnych do prezydenta Radomia o podjęcie działań mających na celu obniżenie w Radomiu cen ciepła będzie jednym z punktów poniedziałkowej sesji rady miejskiej. Takiego działania zażądali dzisiaj działacze Prawa i Sprawiedliwości

Podczas dzisiejszego briefingu, kandydaci na radnych z ramienia PiS-u, Karol Gutkowicz, Łukasz Podlewski oraz Wiesław Mizerski zaapelowali do prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego, by ten podjął działania mające na celu wycofanie podwyżek cen ciepła. - W połowie września pan prezydent informował, że żadnych podwyżek nie będzie. Wystarczyło niespełna dwa tygodnie, żeby zarząd Radpecu, poinformował radomian, że od 15 października zostaną zastosowane nowe ceny - mówił Karol Gutkowicz. - Radomianie wyciągną z tego wnioski - dodał.

Łukasz Podlewski, odniósł się także do informacji, jakie pojawiły się w blokach należących do Administratora. - Mieszkańcy mogli się z nich dowiedzieć, że z decyzją PGW Wody Polskie, od 5 lipca stawka za dostarczoną wodę i odprowadzenie ścieków wynosi 10,45 zł. Nie jest prawdą, że taką decyzję podjęły Wody Polskie. Zaakceptowały jedynie decyzję podjętą przez prezesa Wodociągów Miejskich w porozumieniu z prezydentem. Tak samo zaakceptowałyby obniżkę cen. Nie można tak przekłamywać rzeczywistości - mówił Łukasz Podlewski.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazfot. radioplus.com.pl
powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft