Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-10-10; 11:56:02 | Radom
Artur Standowicz: - Chcemy przywrócić blask Śródmieściu
Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości na radnych Rady Miejskiej w Radomiu z okręgu nr 1 zapowiadają takie działania, które spowodują, że centrum Radomia stanie się prawdziwą wizytówką miasta. - Wraz z Placem Jagiellońskim powinna odbyć się rewitalizacja pobliskiego parku. Chcemy, żeby Śródmieście było czyste, zadbane i przyjazne - podkreśla lider listy PiS Artur Standowicz.

Artur Standowicz podkreślił, że park powinien być zrewitalizowany razem z przebudową Placu Jagiellońskiego. - Powinna to być spójna, funkcjonalna całość i tak miało być, według koncepcji prezydenta Andrzeja Kosztowniaka. Radosław Witkowski zmienił koncepcję i wyremontował tylko Plac Jagielloński. To pokazuje minimalistyczne podejście obecnego prezydenta do ważnych dla radomian inwestycji - mówił.

Pozostali kandydaci, Robert Fiszer, Mirosłąw Rejczak, Dariusz Chłopicki, Anna Kiepiel, Anna Szulborska i Tomasz Gogacz wyliczyli szereg działań, które zamierzają podjąć po wyborach. Mówili m.in. o remoncie ulicy Wąskiej, efektywniejszym zarządzaniu szpitalem, realizacji programu Mieszkanie Plus, trosce o czystość miasta i nowych atrakcjach związanych z możliwością spędzania wolnego czasu, w tym powstaniu tężni solankowej.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft