Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-10-18; 20:08:45 | Kultura
Elektrownia zaprasza na spotkanie z Danielem Olbrychskim
Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu zaprasza na „Wieczory z Mistrzem”. Podczas pierwszego spotkania radomianie będą mogli porozmawiać z Danielem Olbrychskim.

"Wieczory z Mistrzem" to cykl spotkań z wielkimi polskimi aktorami, odtwórcami kultowych ról w wielkich adaptacjach kanonu polskiej literatury.

Na spotkanie z Danielem Olbrychskim MCSAW "Elektrownia" zaprasza 27 października o godz. 19.00. Powspominamy rolę Karola Borowieckiego w „Ziemi Obiecanej” Władysława Reymonta.

Natomiast spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem odbędzie się 24 listopada o godz.19.00. Wówczas wspomniana zostanie rola generała Fieldorfa, słynnego oficera AK w filmie „Generał Nil”, w reżyserii Ryszarda Bugajskiego.

Bilet wstępu na spotkanie – 15 zł normalny, ulgowy (dla emeryta i rencisty) – 7 zł. Informacja pod numerami telefonów: 505 38 28 24 oraz 48 48 383 60 77.

Źródło: MCSW "Elektrownia"

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft