Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-10-29; 09:00:57 | Kozienicki
18-latek z marihuaną zatrzymany
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zatrzymali 18-latka, który w rejonie szkoły miał przy sobie marihuanę. W toku przeszukania policjanci zabezpieczyli u niego ponad 32 gramy narkotyków. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kozieniccy policjanci w codziennej służbie kontrolują rejon szkół powiatu kozienickiego pod kątem demoralizacji, spożywania alkoholu oraz posiadania substancji zabronionych. Do takiej kontroli doszło między innymi w czwartek. Funkcjonariusze, legitymując 18-latka z powiatu kozienickiego, zauważyli, że mężczyzna jest bardzo nerwowy. Jak się po chwili okazało przyczyną zachowania były narkotyki, które miał przy sobie.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił na komendę. Podczas przeszukania samochodu oraz pomieszczeń mieszkalnych 18-latka policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 32 gramy marihuany.

Teraz mężczyźnie może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności - informuje mł. asp. Ilona Tarczyńska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft