Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-11-02; 18:27:56 | Radom
Wojciech Skurkiewicz podsumował kampanię wyborczą
Wiceminister MON, Wojciech Skurkiewicz, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Radomia, oficjalnie zakończył kampanię wyborczą.

- Za nami wiele miesięcy wyborczej rywalizacji, trudu i znoju, dyskusji i spotkań. Wiele miesięcy, podczas których uścisnęliśmy dziesiątki tysięcy rąk dumnych mieszkańców Radomia. Bardzo dziękuję mojej drużynie. Tym osobom, które bardzo ciężko pracowały w mojej kampanii wyborczej i tym, które udzieliły mi wsparcia między pierwszą i drugą turą wyborów prezydenckich - mówił Wojciech Skurkiewicz.

- Dziękuję moim sztabowcom za wielogodzinne spotkania i rozmowy, nieprzespane noce i zaangażowanie. To już ostatni element kampanii wyborczej. Dziękuję więc także wszystkim mieszkańcom Radomia za słowa otuchy i wsparcia. Dziękuję także tym, którzy nie zdecydowali się poprzeć mojej kandydatury w pierwszej turze, bo było to kolejnym elementem motywacji, żeby spotkać się z Państwem i podjąć jeszcze cięższą pracę na rzecz. Zachęcam do udziału w głosowaniu w najbliższą niedzielę - podsumował.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


fot. radioplus.com.pl
powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft