Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-11-04; 22:12:47 | Radom
Radosław Witkowski będzie nadal rządził Radomiem
Radosław Witkowski (na zdjęciu) wygrał wyścig o fotel prezydenta Radomia z Wojciechem Skurkiewiczem. Otrzymał blisko 54 procent głosów

W drugiej turze wyborów samorządowych 2018 w Radomiu wzięło udział aż 52,88 proc. uprawnionych do głosowania.

Radosław Witkowski, na gorąco komentował: - Dziękuję radomianom, którzy wzięli udział w wyborach. Frekwencja jest oszałamiająca, a to znaczy, że te wybory dla radomian były bardzo ważne. Zdecydowaliśmy, w którą stronę Radom będzie się rozwijać. Dziękuję także za polityczną rywalizację panu wiceministrowi, Wojciechowi Skurkiewiczowi. Nie stać nas na to, żeby zatrzymywać zmiany, i teraz, wszystkie obietnice, które się pojawiły w kampanii, będziemy egzekwować.

Wiceminister MON, Wojciech Skurkiewicz również zwrócił się do wyborców. - Dziękuję każdemu, kto poszedł do urny wyborczej i głosował w drugiej turze wyborów. To widać i czuć, że radomianie chcą decydować o przyszłości swojego miasta - mówił. - Gratuluję Radosławowi Witkowskiemu, który przedstawił pomysł na Radom, który wybrali radomianie. - My zaprezentowaliśmy program, który mógł podnieść Radom do rangi miast najlepiej rozwijających się w kraju. Mam nadzieję, że wybór radomian będzie służył naszemu miastu - podsumował.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft