Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-11-07; 09:35:18 | Radom
Druga odsłona konferencji motywacyjnej
American Corner Radom wspólnie z Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” oraz "Łaźnią" - Radomskim Klubem Środowisk
Twórczych i Galerią zapraszają na drugą edycją konferencji motywacyjnej PIM - PASSION, INSPIRATION, MOTIVATION.


PIM - PASSION, INSPIRATION, MOTIVATION to szereg spotkań z interesującymi mówcami, którzy inspirują, motywują do działania i zarażają pozytywną energią. Temat przewodni tegorocznej edycji to media oraz nowe technologie w służbie edukacji i biznesu.

Impreza skierowana jest przede wszystkim to edukatorów, studentów oraz uczniów szkół średnich, ale także do wszystkich pasjonatów edukacji, samorozwoju i osób, którym bliska jest tematyka mediów oraz nowych technologii.

Formuła konferencji jest zbliżona do schematu prezentacji TED talks. W tym roku wystąpi dla Państwa 9 prelegentów = 9 max. 20 minutowych prezentacji opartych na zasadach storytellingu.

Prelekcje odbędą się w j. polskim.

PIM 2018 to prelegenci lokalni, ale także rozpoznawalni w środowisku
goście z całej Polski. W tym roku będą to m.in:
- Agnieszka Chrapkiewicz - Gądek - podróżniczka, prelegentka motywacyjna, trener wewnętrznej siły. Autorką książki „Zdobądź swój szczyt. Uwierz w swoją siłę”.
- Sonia Śledź - Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Od 2012 roku pracowała w sportowych redakcjach telewizji nSport o raz nc+, gdzie zajmowała się tworzeniem sportowych serwisów informacyjnych na potrzeby anten TVN i TVN24 oraz przeprowadzaniem wywiadów ze sportowcami podczas transmisji meczów tenisa ziemnego i spotkań piłkarskiej Ekstraklasy.
- Marcin Wesołowski "Wojażer" - autor popularnego bloga podróżniczego
"Wojażer", wędrowiec, jak sam mówi o sobie: "hybryda czasów analogowych i cyfrowych, człowiek, który pamięta jak było przed Internetem a w Internecie czuje się jak ryba w wodzie".

Konferencja odbędzie się w dniach 16-17 listopada w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA przy ul. Kopernika 1 w Radomiu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft