Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-11-13; 11:35:18 | Kultura
Sleeveface w Bibliotece Pedagogicznej
Sleeveface polega na sfotografowaniu osoby, której twarz jest zasłonięta przez okładkę książki. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące czasem zabawne, czasem kreatywne połączenie czytelnika z jego książkowym wcieleniem. Ten nowatorski sposób wykorzystali uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu, realizując projekt edukacyjny „Sleeveface jako promocja czytelnictwa oraz wybranych książek z księgozbioru bibliotecznego”.

W Centrum Internetowym Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. Kościuszki 5A można obejrzeć wystawę zdjęć będących pokłosiem tego projektu. Zostały one wykonane przez uczniów klasy 1G LO im. D. Czachowskiego pod opieką wychowawcy klasy – p. Kamili Popiel-Leśnikowskiej. Działania projektowe wiążą się z realizacją Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Podczas wernisażu, który odbył się 7 listopada w naszej bibliotece, młodzież wspominała pracę przy projekcie jako dobrą zabawę, co widać także na zdjęciach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy, która jest dostępna w sali Centrum Internetowego Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. Kościuszki 5A do 30 listopada 2018 r. w godzinach jej pracy.


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft