Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-11-13; 16:59:47 | Szydłowiecki
Policjanci odzyskali skradzioną naczepę wraz z ładunkiem
Dzięki intensywnej pracy szydłowieckich kryminalnych udało się odzyskać naczepę wraz z ładunkiem, które zostały skradzione we wrześniu br.. Skradzione mienie warte ponad 120 tys. zł zostały odnalezione przez policjantów na jednej z posesji w Radomiu, a do sprawy został zatrzymany 38-letni radomianin. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Szydłowieccy kryminalni zajmujący się sprawą kradzieży naczepy i jej ładunku ustalili, że znajduje się ona w Radomiu. Załadowany częściami do maszyn budowlanych pojazd został skradziony we wrześniu na terenie powiatu szydłowieckiego. Policyjne ustalenia potwierdziły się, kryminalni odnaleźli naczepę na jednej z posesji w Radomiu. Wraz z naczepą odzyskany został również ładunek w postaci podzespołów oraz części do maszyn budowlanych, który znajdował się na pojeździe. Wartość samej naczepy to niemal 60 tys. zł, a naczepy wraz z ładunkiem ponad 120 tys. zł. Skradzione rzeczy znajdowały się na posesji 38-latka.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskana naczepa warz z ładunkiem po wykonanych czynnościach zostanie przekazana właścicielowi. Prokurator wobec zatrzymanego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego - informuje st. sierż. Marlena Skórkiewicz.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft