Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-11-15; 10:28:27 | Kultura
Jerzy Małek Quintet zagości w Amfiteatrze
W najbliższy piątek, 16 listopada, MOK Amfiteatr zaprasza do Kawiarni Artystycznej na drugą odsłonę cyklu "Polski Jazz 360°". Gościem będzie Jerzy Małek Quintet z projektem Black Sheep

"Black Sheep" to autorski projekt trębacza i kompozytora, Jerzego Małka. Zespół prezentuje muzykę, która jest fuzją wielu stylów muzycznych, połączonych ze sobą nieposkromioną jazzową improwizacją. W skład zespołu, obok lidera, wchodzą utytułowani polscy muzycy jazzowi mający za sobą wieloletnią współpracę z legendami polskiego i światowego jazzu: saksofonista Radek Nowicki, pianista Michał Szkil, basista Krzysztof Pacan oraz perkusista Dawid Fortuna. Zespół zapowiada premierę płyty „Black Sheep” na jesień 2018 roku. Podczas koncertu będzie można przedpremierowo posłuchać tego materiału.

- Projekt Black Sheep" wyznacza nowy kierunek w moich dotychczasowych poszukiwaniach muzycznych. Pozwala porzucić dotychczasowe uwarunkowania i podążyć po raz kolejny w nieznanym kierunku – mówi Jerzy Małek.

Koncert odbywa się w ramach projektu Polski Jazz 360° realizowanego przez Fundację Polski Jazz. Projekt propaguje muzykę jazzową ukazując jej różnorodność i oswajając z nią szeroką publiczność. W instytucjach kultury w całej Polsce zobaczymy i usłyszymy wszystko to, co najbardziej aktualne w polskiej muzyce jazzowej.

Początek koncertu o godz. 19 w Kawiarni Artystycznej Amfiteatru przy ul. Parkowej 1. Bilety po 25 zł w przedsprzedaży, po 30 zł w dniu koncertu na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft