Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-11-23; 19:21:21 | Radom
Porozmawiajmy o Budżecie Obywatelskim
Warsztaty ewaluacyjne Budżetu Obywatelskiego odbędą się 29 listopada w Urzędzie Miejskim w Radomiu. Będzie to okazja, by podsumować tegoroczną edycję, porozmawiać o usprawnieniu procedur oraz o niezbędnych zmianach w Budżecie Obywatelskim 2020 w związku z wprowadzonymi zmianami w ustawie o samorządzie gminnym.


- Zależy nam na tym, by wciąż udoskonalać Budżet Obywatelski, który daje mieszkańcom możliwość bezpośredniego wpływu na sposób wydatkowania części budżetu miasta. Równie ważne jest to, że buduje on społeczeństwo obywatelskie i wpływa na aktywność mieszkańców. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach . W tym roku są one tym ważniejsze, że weszły w życie nowe przepisy ustawy o samorządzie gminnym, które nakładają na gminę nowe obowiązki. W związku z tym jesteśmy w trakcie przygotowywania nowej uchwały dotyczącej procedury Budżetu Obywatelskiego – mówi dyrektor Kancelarii Prezydenta Mateusz Tyczyński.

Warsztaty ewaluacyjne odbędą się w czwartek, 29 listopada o godzinie 17.00 w Urzędzie Miejskim, ul. Kilińskiego 30, I piętro, sala 114. Uwagi można zgłaszać także elektronicznie na adres: konsultacje@umradom.pl oraz osobiście w Referacie Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta (pok. 104), ul. Żeromskiego 53 do dnia 29 listopada 2018 roku, tj. terminu warsztatów ewaluacyjnych - informuje radomski magistrat.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft