Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-12-06; 15:57:39 | Radomski
Ruszyły przygotowania do 27. finału WOŚP
Radomscy harcerze rozpoczęli przygotowania do 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zawsze organizację wydarzenia wesprze miasto.

Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia. - Na ulicach Radomia kwestować będzie 350 wolontariuszy. Od wtorku zgłosiło się już 160 osób i zapraszamy kolejne osoby, które chcą kwestować. Tradycyjnie planujemy także koncert, który odbędzie się na placu Corazziego oraz wiele imprez towarzyszących, m.in. koszykarski mecz gwiazd RNBA, który odbędzie się już 6 stycznie oraz bieg pod hasłem „Policz się z cukrzycą” zaplanowany na 13 stycznia. Tego dnia razem z nami będą też „Radomskie Klasyki” i grupy rekonstrukcyjne - wylicza szef radomskiego sztabu Orkiestry Bartosz Bednarczyk.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku w Radomiu udało się zebrać rekordową sumę ponad 336 tysięcy złotych. W ciągu kilkunastu ostatnich lat było to ponad 3 miliony złotych. W tym samym czasie do radomskich szpitali trafił sprzęt warty ponad 3,5 miliona złotych. Pieniądze zebrane podczas tegorocznego finału zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft