Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-01-01; 19:57:36 | Radomski
Areszt dla sprawców rozboju
Radomscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w sprawie rozboju. Wszyscy usłyszeli zarzuty. Trzech z nich odpowie za rozbój i zastosowano wobec nich tymczasowy areszt. Kolejny odpowie za zmuszanie do zwrotu wierzytelności i zastosowano środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Do zdarzenia doszło w ostatnim czasie na terenie gminy Skaryszew. Do domu 74-latka wtargnęło kilku mężczyzn i zażądali od mężczyzny długu, który rzekomo miał wobec nich jego syn. Bijąc i grożąc doprowadzili go do stanu bezbronności i zabrali kilkaset złotych. Do domu wrócił jego syn z kolegą, od których napastnicy również zabrali pieniądze i uciekli.

Policjanci następnego dnia zatrzymali 4 mężczyzn podejrzanych o to przestępstwo. Wszyscy trafili do policyjnej celi. Doprowadzono ich do prokuratury, gdzie 3 mężczyzn w wieku 31, 37 i 39 lat usłyszało zarzuty rozboju, natomiast 25-latek odpowie za zmuszanie do oddania wierzytelności.

Decyzją sądu wobec 3 mężczyzn za rozbój zastosowano tymczasowy areszt na czas 3 miesięcy. Za przestępstwo to grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Natomiast wobec 25-latka zastosowano policyjny dozór.

Dodatkowo okazało się, że 24-letni pokrzywdzony, który miał mieć rzekomy dług, jest poszukiwany do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności. Został zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft