Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-01-03; 09:39:22 | Radom
Spotkanie z językiem angielskim dla najmłodszych
W najbliższą sobotę, 5 stycznia, American Corner w Radomiu zaprasza na spotkanie z językiem angielskim dla najmłodszych - "STORY TIME".

Proste historie, rymowanki, zabawy językowe oraz tematyczne zajęcia manualne to doskonały sposób aby rozpocząć przygodę z językiem angielskim. Spotkania prowadzone są przez panią Justynę Mazurek, lektorkę języka angielskiego z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi w Polsce i za granicą.

- Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat. Wstęp wolny po dokonaniu rejestracji na spotkanie. 5 stycznia (sobota) w godz. 10-11 lub 11-12 w siedzibie American Corner Radom ul. Traugutta 31/33 - zachęcają organizatorzy.

Zgłoszenia (przyjmowane do piątku, 4 stycznia do godz. 12) należy wysłać na adres library.acradom@gmail.com w temacie wpisując: STORY TIME, a w treści wiadomości imię, nazwisko i wiek dziecka oraz wybraną godzinę spotkania 10.00 lub 11.00.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft