Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-01-04; 10:36:35 | Radom
Interwencja policjanta udaremniła próbę samobójczą radomianina
Mieszkaniec Radomia próbował targnąć się na swoje życie. Dzięki interwencji dyżurnego Sztabu Policji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, próba została udaremniona.

O tym, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo policjantów poinformował sam rozmówca. Oświadczył, że ma problemy i myśli samobójcze - numer telefonu znalazł w Internecie. W trakcie rozmowy dyżurny nadkom. Artur Sułkowski zapewniał rozmówcę o wsparciu psychicznym i sposobie rozwiązywania problemów osobistych. Dyżurny przekazał numer telefonu, z którego dzwonił mężczyzna swojemu zastępcy kom. Grzegorzowi Kalbarczykowi w celu ustalenia miejsca pobytu mężczyzny. Funkcjonariusze ustalili dane osobowe dzwoniącego oraz jego miejsce pobytu.

Okazało się, że rozmówcą jest mężczyzna zamieszkały w Radomiu. Informację i dane mężczyzny szybko przekazano policjantom z KMP Radom by powstrzymali mężczyznę przed popełnieniem samobójstwa. Przez cały czas funkcjonariusz prowadził rozmowę z mężczyzną, aż do chwili przybycia pod wskazany adres policjantów z Radomia. Funkcjonariusze szybko dojechali na miejsce. Zdążyli na czas. Zdesperowanego mężczyznę udało się uratować. Niedoszły samobójca został przewieziony do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc lekarska.

Dzięki profesjonalizmowi i zdecydowanemu działaniu dyżurnego, który ustalił gdzie się znajduje niedoszły samobójca, mężczyzna został odnaleziony i jest już bezpieczny - informują policjanci.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft