Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-01-09; 10:29:29 | Radom
Utrudnienia w ruchu w związku z biegiem WOŚP
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zaplanowanym biegiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w dniu 13 stycznia 2019 roku (niedziela) w godzinach 15:30-16:45 wystąpią utrudnienia w ruchu. Zostanie także wprowadzony objazd dla autobusów linii 19.

Start biegu WOŚP jest planowany na godzinę 16:00, a około 30 minut wcześniej rozpoczną się wymagane przygotowania trasy (ustawianie barierek, rozwieszanie taśm lub innych elementów zabezpieczających). Uczestnicy będą mieli do pokonania dwa okrążenia. Trasa będzie przebiegała z placu Konstytucji 3 Maja ulicami Żeromskiego, Witolda, przez plac Jagielloński (jezdnią południową), Focha, Kilińskiego, Niedziałkowskiego, Żeromskiego, później przez park Kościuszki (alejką wzdłuż Słowackiego, aleją Paździora i aleją Chrapka) i ponownie Żeromskiego - do mety.

W godzinach około 15:30-16:45 odcinki wyżej wymienionych ulic będą czasowo zamknięte. MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w okolicach trasy biegu oraz o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem pojazdów i - w miarę możliwości - o omijanie tej części miasta.

Autobusy komunikacji miejskiej linii 19 będą w godzinach 15:30-16:45 kursowały objazdem: w kierunku pętli Malenice ulicami Malczewskiego, Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego, Kelles-Krauza, 25 Czerwca i Sienkiewicza (dotyczy kursów z pętli Obozisko o godzinach 15:32 i 16:10), natomiast w kierunku pętli Obozisko ulicami Sienkiewicza, 25 Czerwca, Kelles-Krauza, Pileckiego, Struga, Kelles-Krauza i Malczewskiego (dotyczy kursów z pętli Malenice o godzinach 15:32 i 16:12).

Źródło: MZDiK
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft