Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-01-09; 12:17:50 | Radomski
Wybierz najpopularniejszego dzielnicowego
Komenda Miejska Policji w Radomiu zaprasza do wzięcia udziału w plebiscycie na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2018 roku

- Dzielnicowi pełnią bardzo ważną rolę. Są to policjanci, którzy jak nikt znają poszczególne osiedla i miejscowości. Często to do nich z różnymi problemami zwracają się mieszkańcy z prośbą o pomoc lub poradę. Dzielnicowy to policjant „pierwszego kontaktu”, dbający o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rewirze. Ważne jest, aby każdy wiedział, jak się ze swoim dzielnicowym, szybko i łatwo skontaktować, aby znał bezpośredni numer telefonu. Dzielnicowi reagują na każdy sygnał, który może doprowadzić do poprawy stanu bezpieczeństwa, do ujawniania osób naruszających porządek publiczny. Dzielnicowy może też skierować nas do odpowiedniej komórki policji czy też instytucji, która pomoże rozwiązać dany problem - podkreśla Justyna Leszczyńska.

Przedstawiciele radomskiej policji zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018. W konkursie rywalizować będzie kilkudziesięciu dzielnicowych z miasta oraz powiatu. Rywalizować będą o miano najlepszego i najbardziej aktywnego w podejmowanych działaniach w zakresie poprawy bezpieczeństwa w swoim rejonie służbowym.

Głosować można będzie poprzez wypełnienie ankiety konkursowej, które będą dostępne we wszystkich komisariatach i rewirach dzielnicowych oraz urzędach samorządu terytorialnego. Konkurs potrwa do 31 stycznia.

Szczegóły i ankieta do pobrania pod linkiem: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wra/aktualnosci/25929,Najpopularniejszy-Dzielnicowy-2018.html?fbclid=IwAR1MfpYX6SoL7yHSZgZiKtwaDfyMklvw5vSsqXCPEtstklNskvXsS2-zAx0

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft