Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-01-10; 10:48:38 | Radom
W PSP nr 14 znów zabrzmią miłosne rytmy
W piątek, 18 stycznia 2019 roku o godz. 18.00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 Integracyjnej w Radomiu odbędą się „Śpiewanki Nasercowe” pod hasłem „Miłość i… więcej nic”.

„Śpiewanki nasercowe” to impreza muzyczna, która ma miejsce w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 Integracyjnej im. Jana Pawła II w Radomiu w okresie karnawału, w bezpośrednim sąsiedztwie walentynek. Jej podstawową zasadą jest wspólne śpiewanie polskich piosenek o miłości.

Przygotowania do koncertu rozpoczynają się pod koniec października – wtedy następuje dobór repertuaru i wykonawców poszczególnych utworów. Oprawę muzyczną stanowią głównie aranżacje piosenek oraz muzyka wykonywana na żywo. W trakcie koncertu teksty utworów wyświetlane są na ekranie widocznym dla publiczności, co umożliwia wszystkim wspólne śpiewanie. Poszczególni wykonawcy samodzielnie przygotowują kostiumy oraz choreografię. W organizację imprezy włączają się nie tylko nauczyciele i uczniowie, ale również rodzice i przyjaciele szkoły. Dzięki pracy wielu osób „Śpiewanki” odbywają się przy profesjonalnym nagłośnieniu, oświetleniu i dekoracji sali.

W tym roku „Śpiewanki nasercowe” odbędą się w PSP nr 14 Integracyjnej (ul. Wierzbicka 81/83) już po raz ósmy.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft