Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-01-25; 11:12:04 | Radom
Czy warto oszczędzać na lodówce z ekranem dotykowym?
Stara lodówka odmówiła posłuszeństwa i zakończyła swój żywot. Zdarza się. Nadchodzi czas, by kupić coś nowego na jej miejsce. Wszak bez lodówki trudno funkcjonować.

Jeszcze kilka lat temu wybór wcale nie byłby szczególnie trudny. Ot, po prostu idziemy, kupujemy taką, która będzie miała odpowiednią cenę, klasę energetyczną i pojemność. No, może zastanowimy się też nad tym, czy dopłacić za funkcję No Frost. Później wybierzemy: model do zabudowy albo wolnostojący – i po kłopocie. Wiele osób nadal tak robi i nie ma w tym nic złego. Dopóki trzymamy się tradycyjnych funkcji lodówki, nie ma przy wyborze sprzętu większej filozofii. Problem zaczyna się, jeśli chcemy, by lodówka była czymś więcej. Ciekawym rozwiązaniem jest lodówka z ekranem dotykowym. Cena w jej przypadku może być jednak zaporowa. Czy zatem warto oszczędzać na takich urządzeniach?

Lodówka z ekranem dotykowym – cena nie bierze się znikąd
Przede wszystkim trzeba pamiętać, że taki zakup to wydatek rzędu od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Dla porównania – zwykły model tradycyjnej wolnostojącej lodówki, dość dużej – kosztuje około 1000 zł. Jeszcze niedawno zupełną nowością była lodówka z ekranem dotykowym. Cena w takiej sytuacji oczywiście jest bardzo wysoka. Teraz jednak coraz częściej można znaleźć tańsze modele. Na pewno nie zaszkodzi porównać poszczególnych cen i modeli, jakie można za te kwoty kupić. Zapewne będą różniły się liczbą dostępnych funkcji i możliwościami dostępu do sterowania nimi. Absolutne minimum stanowi aplikacja na telefon pozwalająca na zarządzanie lodówką. Czy jednak warto decydować się na najtańszy sprzęt? To już może być dyskusyjne. Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Jeśli nie są zbyt wysokie, to być może rzeczywiście warto. Aczkolwiek musimy liczyć się z tym, że aby zaoszczędzić i móc zaproponować niższą cenę, producent musiał prawdopodobnie sięgnąć po tańsze podzespoły i nieco ograniczyć wydajność samej lodówki czy jej dodatkowych funkcji.

Inteligentna lodówka z ekranem dotykowym – cena to niejedyny warunek
Chcąc wybrać dobrej jakości lodówkę tego typu, warto będzie po prostu mieć na uwadze różne jej cechy, nie tylko samą cenę. Nie skupiajmy się wyłącznie na tych dodatkowych funkcjach, ale też na tym, co w lodówce najważniejsze – a więc pojemność, klasa energetyczna, rozmiar zamrażalnika czy No Frost. To one stanowią podstawę. Lodówka z ekranem dotykowym będzie miała też takie funkcje jak dostęp do rozmaitych aplikacji rozrywkowych czy kulinarnych, pozwoli nam zdalnie sprawdzić nasze zapasy, by uzupełnić listę zakupów w czasie, kiedy jesteśmy akurat w sklepie, czy też pomoże zorganizować dzień dla każdego członka rodziny.

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft