Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-01-28; 12:33:38 | Kultura
Karnawałowe szaleństwa w Amfiteatrze
Przed nami kilka weekendów karnawałowych szaleństw. W sobotę 2 lutego Amfiteatr zaprasza na koncert i zabawę taneczną w bałkańskim stylu, tydzień później na dyskotekę przebieraną z motywem służby w tle.

Bałkański karnawał z BUM BUM ORKeSTAR!
Takiej imprezy karnawałowej jeszcze w Radomiu nie było! Amfiteatr zaprasza na zabawę taneczną w stylu bałkańskim. Dlaczego takim? Bo na Bałkanach tańczą wszyscy, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania, status społeczny. Tańczą z okazji świąt, festynów, koncertów i bez okazji. Tańczą w kole (taniec /kolo/ albo /oro/) i korowodach, zatem nie przejmujcie się, jeśli nie macie pary i zapamiętywanie kroków nie jest waszą mocną stroną.

Po koncercie Bum Bum Orkestar na parkiet zaprosi DJ EMPE, który na co dzień prezentuje world music w swoich radiowych audycjach w poznańskim eterze. Szykuje już selekcję balkanbeatu, elektro tzigane, bułgarskiej czałgi, rumuńskiego manele i innych stylów z bałkańskiego kotła. Do tego wszystkiego dołoży klasyczne folkowe numery ubrane w klubowe szaty.

Bilety: w przedsprzedaży pojedyncze 30 zł, dla pary- 50 zł, w dniu koncertu odpowiednio – 35 zł i 55 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona! O bałkański klimat zadba Otwarta Wine-Cafe.

Początek imprezy 2 lutego o godz. 20 w Kawiarni Artystycznej przy ul.
Parkowej 1.

Na półmetku karnawału 2019 Amfiteatr zaprasza na imprezę taneczną z motywem służby w tle. - Będziemy się przebierać: za policjantów, strażaków, żołnierzy, strażników. Ale do pojęcia służby można też podejść z przymrużeniem oka, dlatego wariacje kostiumów są jak najbardziej pożądane - zachęcają organizatorzy.

Muzycznie o imprezę „na sygnale” zadba DJ Cezary Lucedarski, a o oprawę smakową Otwarta Wine-Cafe. Od godz. 19 do 22 organizatorzy zapewnią opiekę profesjonalnego animatora, który zajmie się dziećmi gości. W przypadku chęci przyjścia na dyskotekę z pociechą i skorzystania z „kulturalnej ochronki”, należy wysłać zgłoszenie na adres: rezerwacje@amfiteatr.radom.pl do 6 lutego 2019 r.

Bilety: W przedsprzedaży po 20 zł, w dniu imprezy -25 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona. Początek dyskoteki 9 lutego o godz. 19 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft