Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-01-28; 12:33:38 | Kultura
Karnawałowe szaleństwa w Amfiteatrze
Przed nami kilka weekendów karnawałowych szaleństw. W sobotę 2 lutego Amfiteatr zaprasza na koncert i zabawę taneczną w bałkańskim stylu, tydzień później na dyskotekę przebieraną z motywem służby w tle.

Bałkański karnawał z BUM BUM ORKeSTAR!
Takiej imprezy karnawałowej jeszcze w Radomiu nie było! Amfiteatr zaprasza na zabawę taneczną w stylu bałkańskim. Dlaczego takim? Bo na Bałkanach tańczą wszyscy, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania, status społeczny. Tańczą z okazji świąt, festynów, koncertów i bez okazji. Tańczą w kole (taniec /kolo/ albo /oro/) i korowodach, zatem nie przejmujcie się, jeśli nie macie pary i zapamiętywanie kroków nie jest waszą mocną stroną.

Po koncercie Bum Bum Orkestar na parkiet zaprosi DJ EMPE, który na co dzień prezentuje world music w swoich radiowych audycjach w poznańskim eterze. Szykuje już selekcję balkanbeatu, elektro tzigane, bułgarskiej czałgi, rumuńskiego manele i innych stylów z bałkańskiego kotła. Do tego wszystkiego dołoży klasyczne folkowe numery ubrane w klubowe szaty.

Bilety: w przedsprzedaży pojedyncze 30 zł, dla pary- 50 zł, w dniu koncertu odpowiednio – 35 zł i 55 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona! O bałkański klimat zadba Otwarta Wine-Cafe.

Początek imprezy 2 lutego o godz. 20 w Kawiarni Artystycznej przy ul.
Parkowej 1.

Na półmetku karnawału 2019 Amfiteatr zaprasza na imprezę taneczną z motywem służby w tle. - Będziemy się przebierać: za policjantów, strażaków, żołnierzy, strażników. Ale do pojęcia służby można też podejść z przymrużeniem oka, dlatego wariacje kostiumów są jak najbardziej pożądane - zachęcają organizatorzy.

Muzycznie o imprezę „na sygnale” zadba DJ Cezary Lucedarski, a o oprawę smakową Otwarta Wine-Cafe. Od godz. 19 do 22 organizatorzy zapewnią opiekę profesjonalnego animatora, który zajmie się dziećmi gości. W przypadku chęci przyjścia na dyskotekę z pociechą i skorzystania z „kulturalnej ochronki”, należy wysłać zgłoszenie na adres: rezerwacje@amfiteatr.radom.pl do 6 lutego 2019 r.

Bilety: W przedsprzedaży po 20 zł, w dniu imprezy -25 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona. Początek dyskoteki 9 lutego o godz. 19 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft