Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-01-31; 08:49:07 | Radom
29-latek odpowie za dziewięć włamań do sklepów
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu krótko po zdarzeniu zatrzymali sprawcę włamania. Okazało się, że to nie jedyne przestępstwo na jego koncie. Teraz odpowie za dziewięć włamań do sklepów na terenie miasta. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu w nocy doszło do włamania do dwóch sklepów na terenie Radomia. Sprawca po wybiciu szyby kamieniem i cegłą dostał się do środka, jednak w obu przypadkach nie udało mu się nic ukraść, ponieważ w kasie nie było gotówki.

Krótko po tym radomscy kryminalni zatrzymali na ulicy Okulickiego 29-letniego mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo. Trafił do policyjnego aresztu. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie dziewięciu zarzutów kradzieży z włamaniem do sklepów. 29-latek kradł przede wszystkim pieniądze z kasy. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa, dlatego za ostatnie włamania będzie odpowiadał w warunkach recydywy - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

CIRN
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft