Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-01-31; 14:06:03 | Radom
Zbiórka na rzecz radomskiego schroniska przedłużona
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem darczyńców zbiórka na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt prowadzona w radomskim magistracie została przedłużona. Potrwa do poniedziałku, 4 lutego.

Z każdym dniem coraz więcej osób i instytucji włącza się w prowadzoną przez Urząd Miejski akcję. – Cieszę się z tak dużego odzewu na naszą prośbę i dziękuję wszystkim za wsparcie tej szlachetnej inicjatywy. Pomoc bezdomnym zwierzętom ze strony mieszkańców jest nieoceniona. Kolejny raz radomianie udowadniają, że mają wielkie serca. Jeszcze raz gorąco zachęcam do wsparcia naszej zbiórki. Ta pomoc jest ważna szczególnie w tym trudnym dla zwierząt, zimowym czasie – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Do budynku Urzędu Miejskiego można przynosić produkty przeznaczone dla czworonogów. Przede wszystkim są potrzebne ryż i makaron. Przyda się także sucha i mokra karma dla psów i kotów oraz koce, kołdry oraz inne rzeczy, którymi można ocieplić boksy.

Dary można zostawiać codziennie, także w najbliższą sobotę i niedzielę, w godzinach od 7.30 do 19.00 w holu Urzędu Miejskiego od strony ulicy Żeromskiego.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft