Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-01-31; 16:10:42 | Radom
Policyjny pościg na ulicy Warszawskiej
Po pościgu policjanci z radomskiej drogówki zatrzymali kierowcę nissana, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Teraz odpowie przed sądem.

W nocy ze środy na czwartek, po godz. 1 na ulicy Warszawskiej policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Radomiu zauważyli pojazd marki nissan, który przekracza dozwoloną w tym miejscu prędkość. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać pojazd do kontroli, jednak kierowca tego auta nie reagował na polecenia policjantów. Zignorował sygnały świetlne i dźwiękowe i zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali pojazd, za którego kierownicą siedział 21-letni mieszkaniec Radomia. Jak tłumaczył, uciekał ponieważ jego pojazd nie ma aktualnych badań technicznych. Mężczyzna za przekroczenie prędkości otrzymał mandat i punkty karne. Za brak badań technicznych policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu. Natomiast za niezatrzymanie się do kontroli policyjnej funkcjonariusze zatrzymali także prawo jazdy 21-latkowi.

- Mężczyzna odpowie teraz przed sądem - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft