Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-02-05; 10:24:44 | Radom
Karnawałowa impreza w Amfiteatrze
Na półmetku karnawału 2019 Amfiteatr zaprasza na imprezę taneczną z motywem służby w tle. - Będziemy się przebierać: za policjantów, strażaków, żołnierzy, strażników. Ale do pojęcia służby można też podejść z przymrużeniem oka, dlatego wariacje kostiumów są jak najbardziej pożądane - zachęcają organizatorzy.

Muzycznie o imprezę „na sygnale” zadba DJ Cezary Lucedarski, a o oprawę smakową Otwarta Wine-Cafe. Od godz. 19 do 22 organizatorzy zapewnią opiekę profesjonalnego animatora, który zajmie się dziećmi gości. W przypadku chęci przyjścia na dyskotekę z pociechą i skorzystania z „kulturalnej ochronki”, należy wysłać zgłoszenie na adres: rezerwacje@amfiteatr.radom.pl do 6 lutego 2019 r.

Bilety: W przedsprzedaży po 20 zł, w dniu imprezy -25 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona. Początek dyskoteki 9 lutego o godz. 19 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft