Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-02-05; 10:24:44 | Radom
Karnawałowa impreza w Amfiteatrze
Na półmetku karnawału 2019 Amfiteatr zaprasza na imprezę taneczną z motywem służby w tle. - Będziemy się przebierać: za policjantów, strażaków, żołnierzy, strażników. Ale do pojęcia służby można też podejść z przymrużeniem oka, dlatego wariacje kostiumów są jak najbardziej pożądane - zachęcają organizatorzy.

Muzycznie o imprezę „na sygnale” zadba DJ Cezary Lucedarski, a o oprawę smakową Otwarta Wine-Cafe. Od godz. 19 do 22 organizatorzy zapewnią opiekę profesjonalnego animatora, który zajmie się dziećmi gości. W przypadku chęci przyjścia na dyskotekę z pociechą i skorzystania z „kulturalnej ochronki”, należy wysłać zgłoszenie na adres: rezerwacje@amfiteatr.radom.pl do 6 lutego 2019 r.

Bilety: W przedsprzedaży po 20 zł, w dniu imprezy -25 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona. Początek dyskoteki 9 lutego o godz. 19 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft