Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-02-11; 12:18:46 | Radom
Utrudnienia podczas robót wodociągowych
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pracami wodociągowymi (zadanie spółki Wodociągi Miejskie), od dnia 11 lutego 2019 roku (poniedziałek) do odwołania będą występować utrudnienia w ruchu kołowym na wybranych ulicach w dzielnicach Dzierzków i Glinice.

Roboty związane z budową lub modernizacją sieci wodociągowej będą prowadzone sukcesywnie na następujących fragmentach dróg w tym rejonie Radomia: ulicy Dzielnej (od ulicy Komunalnej do ulicy Podmiejskiej), ulicy Kaszubskiej (od ulicy Odrodzenia do ulicy Janowieckiej), ulicy Podmiejskiej (od ulicy Odrodzenia do ulicy Szeregowej) i ulicy Zwoleńskiej (wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Kochanowskiego).

W początkowym etapie robót ruch kołowy (w tym również autobusów linii 14 i 24) będzie odbywał się bez większych zakłóceń. W przypadku konieczności wprowadzenia objazdów dla autobusów miejskich (dotyczy prac na odcinkach ulic Kaszubskiej i Zwoleńskiej) informacje o tym będą podawane w osobnych komunikatach. MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę

Inwestorem prac na Dzierzkowie i Glinicach jest spółka Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Źródło: MZDiK
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft